معرفی شرکت :

این شرکت با استعانت از خالق بی همتا در سال 1383 در زمینه پخش باطری (صادرات و واردات) تاسیس شده است.

در این راستا با تامین سبد متنوعی از باطری های مرغوب،امکان انتخاب بهترین ها را برای مشتریان گرامی فراهم آورده ایم. در نتیجه این رویکرد و با ارائه باطری های متنوع،شامل انواع باطری های UPS و باطری های خودرو از برند های مختلف داخلی به جلب نظر مشتریان متعددی نائل شده ایم.لازم به ذکر است این شرکت دارای دو برند انحصاری مارین (کارخانه صبا باطری) و برند الوند (کارخانه آذر باطری) در ایران می باشد.

خط مشی :

شرکت نیمروز گستران یدک سالیانه میلیون ها باطری به سراسر ایران توزیع می کند که همه ی آنها دارای خدمات پس از فروش می باشند.

با افتخار می توان خدمتگذار و کسب رضایت عملکرد از شرکت های حمل ونقل ، نیروانتظامی ، آتش نشانی ، خودروسازی و بیمارستان را به عنوان نمونه های ارزشمند گروه مشتریان خود برشمرد.

برخی از مراکزی که با ما فعالیت دارند :

شرکت واحد ، گروه های خودرو سازی راین ، ایران خودرو ، خودرودیزل ، بهمن موتور ، افراموتور ، کیاموتور ، آریتا ، هیوندا ،  اورژانس تهران ، جهاد نصر ، حمل و نقل آبادان ، نیروی انتظامی تهران بزرگ ، سازمان هوافضا ، تاکسی سرویس های تهران ، سازمان آتش نشانی تهران

افتخار داریم در حال حاضر با شرکت های دولتی و خصوصی فعالیت می نماییم.

چشم انداز :

دیجی باتری فعالیت خود را با شعار قیمت و خدمات ویژه شروع به کارکارده و رضایت مشتریان خود را در این اصول مورد قبول قرار داده است.

مشتری مداری سر لوحه ی اقدامات این مجموعه می باشد.

ما برای حضور مستمر و موثر همچون گذشته نیازمند نظرات شما هستیم.